SVEIKATA VISUS METUS

Mūsų klasė jau antri metai dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“. Savo projektinę veiklą pristatėme visiems mūsų mokyklos mokinukams. Veiklos laikas neilgas, bet nuveikėme iš tiesų labai daug!

Projekto organizatoriai kviečia mus leistis į sveikatos užduočių kelionę.
Kiekvieną mėnesį skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis, kurias mes vykdome su dideliu užsidegimu. Užduočių temos labai įvairios: sveika mityba, švara, sportas, triukšmo prevencija, gerosios emocijos ir t.t.

Pasitelkę savo kūrybines galias mes gaminome „Daržovių šašlyką“, „Vaisių ežiuką“, gaminome įvairius kokteilius, patys auginome įvairius augaliukus, sportavome netradiciškai. Į svečius buvome pasikvietę sporto trenerį, Marijampolės visuomenės sveikatos biuro specialistę.

Šį rudenį, padedant mūsų mokyklos-darželio sporto būrelio vadovei Linai Č., spec. pedagogei Giedrei, organizavome turistinį žygį pėsčiomis. Šią dieną mokinukams įprastų pamokų nebuvo, nes mes visi keliavome į Pašešupio parką su šūkiu „Diena be saldumynų“. Čia mokinukų laukė trys stotelės: „Obuolio“, „Banano“ ir „Stipruolių“.

Grįžome pavargę, bet kupini gerų emocijų, įveikę užduotis, pasistiprinę tik vaisiais!

                                                                            3a       Mokytoja Violeta Rudienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .