„Kodėlčiukų“ kitokiadienis - Svečiuojamės Marijampolės Policijos komisariate

 

Kiekvienam žmogui labai svarbu jaustis saugiai namuose, mokykloje, darbe, gatvėje. Tvarkos palaikymu rūpinasi policija.

Gegužės 22 dieną „Kodėlčiukų“ grupės vaikai su savo mokytojomis buvo pakviesti apsilankyti Policijos komisariate, išvyką pasiūlė ir organizavo auklėtinio tėvelis - policijos pareigūnas. Marijampolės  policijos komisariato pareigūnai papasakojo apie policijos darbą, parodė kaip keitėsi technika, ginklai ir kitos specialiosios priemonės, naudojamos policijos darbe. Operatyvaus valdymo poskyryje  paaiškino, kokiu atveju reikia kreiptis pagalbos į policiją, priminė, kad be reikalo draudžiama skambinti bendruoju pagalbos telefonu.

  Mes turėjome galimybę stebėti, kaip vaizdo kamerų dėka pareigūnai gali stebėti miestą, ir, pastebėję daromą teisės pažeidimą, operatyviai perduoti informaciją mieste patruliuojantiems pareigūnams. Taip pat turėjome galimybę apžiūrėti apklausos kambarį. Mus labai sudomino patalpos, kuriose apklausiami įtariamieji, vyksta jų atpažinimas. Tokias patalpas mums teko matyti tik kine. Visiems labai patiko stebėti įvykius mieste per vaizdo stebėjimo kameras. Kiekvienas norėjo pabandyti valdyti jas.

Ekskursija suteikė puikias sąlygas mums iš arčiau susipažinti su policijos veikla, objektyviau vertinti policijos darbą, o ateityje galbūt netgi tapti policijos pareigūnais. 

Pareigūnai vaikams padovanojo po atšvaitą ir knygelių apie policijos darbą bei saugų elgesį.

 

 

Grupės mokytojos : Virginija Vasiliauskienė ir Genė Seliokienė

 

 


Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .