Šimtadienis 2017

 Šimtadienis, tai viena iš  Mokolų mokyklos-darželio bendruomenės tradicinių švenčių. Mes visai nesiekiame mėgdžioti ar atrodyti panašiai kaip abiturientai. Mes tiesiog norime pašmaikštauti su ketvirtokais, prisimenant jų keturių metų kelią mūsų įstaigoje, padėkoti jiems už dalyvavimą daugelyje mokyklos-darželio, miesto ar respublikos renginių .

       Kaip taisyklė Šimtadienio šventę ketvirtokams organizuoja  trečiokai. Šiemet šios  šventės simbolis – begalybės ženklas. Tokius ženklus, skirtus pasikabinti ant kaklo, pagaminome kiekvienam ketvirtokui. Tai simbolizavo, tarsi bilietą į jų ateitį. Ateitį pasirinkti vieną iš begalybės penktų klasių, begalybę naujų draugų, naujų mokytojų, begalybę naujų idėjų, vadovėlių, knygų, apsisprendimų, varžybų bei varžytuvių.

       Mokytojos Loreta Andriuškevičienė ir Daiva Bingelienė sumanė, kad ši šventė galėtų vykti, kaip  2017  metų  „Metų ketvirtokų nominacijų“  įteikimo popietė.  Nominantais  tapo visi ketvirtokai. Jie buvo nominuoti tokiems apdovanojimams kaip metų moksliukas, sportininkas ir sportininkė, metų romantikas ar skaitovas,  metų sveikuolis ar Barbė devyndarbė ir dar daug kt. .

Nominacijų popietę vedė Emilija(3b) ir Grantas (3a).

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .