Vasaros poilsio stovykla „Saulutė“

           Birželio mėn. 02-13 dienomis, Mokolų mokykloje-darželyje buvo vykdomas savivaldybės vaikų socializacijos projektas-10 dienų, dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Saulutė“. Nors stovykla tapo jau tradicine, tačiau išradingi pedagogai ir vėl paruošė naują, įdomią programą. Vasaros stovyklos „Saulutė“ ugdytiniai ne tik žaidė įvairius žaidimus, sprendė kryžiažodžius, šoko, dainavo, sportavo, mokėsi anglų kalbos, bet ir vyko į edukacines bei pramogines ekskursijas

           Stovyklos metu buvo daromas norų medis, kur buvo kabinamos padarytos iš popieriaus saulytės su užrašytais norais. Daugiausia vaikai norėjo materialių dalykų, tokių kaip keturačių, išmaniųjų telefonų, naujausių kompiuterių ir kt. Kiti norai, kaip bebūtų keista, nori gerai mokytis, vasarą išvykti į užsienį atostogauti. Atsirado daug vaikų, kurie nori būti sveiki ir tai rodo, kad mūsų visuomenėje auga nauja karta, kuri vis labiau turi sveikatos problemų. Kiti norai buvo susiję su profesijomis tapti čempionais, dailininkais... Kai kurie norėjo greičiau užaugt arba patirti naujų pojūčių, tokių kaip skristi lėktuvu, bei norėjo turėti augintinių. Buvo norų tiesiog būti laimingais ir mėgautis mėgstama veikla. Vienas noras buvo jog mūsų mokykla būtų iš visų gražiausia.

              Žmogus tuo ir skiriasi nuo gyvūnų, kad gali svajoti. Kol mes svajojame, tol jaučiamės laimingi siekdami užsibrėžtų tikslų.

         Dėkoju projekto rėmėjams – Marijampolės miesto savivaldybei, mokyklos-darželio direktorei Rimantai Trečiokienei, visam ugdymo įstaigos personalui taip pat pedagogams, vedusiems stovyklos veiklas, kurie nepristigo kūrybinės energijos ir padovanojo vaikams daug nuostabių stovyklos akimirkų. Apibendrinus veiklą galiu teigti, jog užsibrėžtą tikslą pavyko pasiekti. Vaikai puikiai praleido laiką, pažino bei patyrė naujų įspūdžių.     

 

                        Stovyklos „Saulutė“ vyresnioji vadovė Daiva Kurdeikienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .