DRAUGYSTĖS APYRANKĖS „LIETUVAI IR MAN ...“

    Kovo  11-ąją  Lietuva minės savo atgimimo 25-ąsias metines. Visi Lietuvos moksleiviai turėjo galimybę prisidėti prie gražios akcijos – nupinti ar susukti trispalves apyrankes, vėliau jas pristatyti į Vilnių ir jomis apipinti Gediminaičių stulpus,  esančius  Nacionalinėje  dailės galerijoje. Džiaugiamės, kad ir mūsų Mokolų mokykla-darželis dalyvavo šioje akcijoje ir  kartu su Marijampolės miesto ir apskrities mokyklų ugdytiniais, nuvežėme net 700 savo rankomis supintų apyrankių.

    Noriu pasakyti, kad  3a ir  4b  klasės pasirinko rišti apyrankes sunkesne technika, 4a 1a klasės surišo daugiausiai apyrankių, 3b  pirmieji ėmėsi darbo ir išmokė sukimo technikos 1a ir 1b klasės moksleivius.

  2a ir 2b  klasė prisijungė darbuotis su Menų studijos nariais ir dar gerokai padirbėjo namuose. 1b klasė skaičiuodami po 10 jas visas suskaičiavo.

    Puiki pilietiškumo ir tautiškumo akcija. Manau jog ji mūsų ugdytinių širdelėse užėmė nemenką vietą ir išliks jų atmintyje. Didžiuojuosi  visais savo mokyklos ugdytiniais ir nors Kristupas(4a), Akvilė(3b) bei Marija(1b) autobuse buvo patys mažiausi Marijampolės atstovai,  kovo 4-ąją aplankę  Nacionalinę  dailės galeriją, bet ne mažiau svarbesni už gimnazistus.

    Dėkoju visiems pirkusiems siūlus, rišusiems ir sukusiems apyrankes bei sudariusiems galimybę pasiekti sostinę.

Mokytoja  Daiva  Bingelienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .