Pramoga – viktorina „Aš saugus , kai žinau“

Mokolų mokykloje -darželyje didelis dėmesys skiriamas vaikų sveikos ir saugios gyvensenos įgūdžių plėtojimui. 2014m. lapkričio 18  dieną  vyko pramoga- viktorina „Aš saugus , kai žinau“ Viktorinoje dalyvavo priešmokyklinių grupių ugdytiniai, „Smalsučių „ ir „Ežiukų „ grupių vaikai. Kartu su pasakų personažais  Merė Popins, kurią  vaikai atsimena kaip auklę, kuri bet kokiomis aplinkybėmis susitvarkydavo su vaikais. Vaikai ją mylėjo, klausė ir bijojo netekti. Gerai, kai atsiranda auklė, padedanti išspręsti visas problemas. Ir pasakų personažas-Karlsonas, kuris gyvena ant stogo ir jam sunku orientuotis gatvėje bei buityje. Visi vaikai yra protingi ir paslaugūs, smalsūs ir darbštūs, bet padykę...

 Merė Popins visada atsiranda laiku! Ji pataria ne tik Karlsonui, bet pamoko ir vaikus.

Vaikai linksmai ir įdomiai leido laiką-  aptarė kelio ženklus, stebėjo ir komentavo policininkų draugo šuniuko Amsiaus pamokėles, atsakinėjo į klausimus apie saugų elgesį gatvėje, dalijosi mintimis, kaip reikia vartoti vaistus, vitaminus, kaip elgtis, jei nepažįstamasis prašo įleisti į namus, siūlo saldainių, prašo atiduoti daiktus ir pan. Vaikams labai patiko stebėti auklėtojų Genės ir Virginijos paruoštas inscenizacijas, jas aptarti. Pramogos- viktorinos metu  vaikai žaidė, atliko kūrybinius darbelius. Pasibaigus viktorinai, „Aš saugus , kai žinau“ vaikučius  už žinias pagyrė  garbingi vertinimo komisijos nariai : policijos pareigūnai, priešgaisrinės gelbėjimo stoties specialistė, medicinos darbuotoja, socialinė pedagogė , mokyklos-darželio direktorė.

Vaikai už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanoti padėkos raštais bei policininkų ir priešgaisrinės pagalbos darbuotojų dovanėlėmis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė – metodininkė

Renginio organizatorė - Virginija Vasiliauskienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .