"Rudens spalvų mozaika"

Vėl džiugus ruduo atėjo, astros žiedu pražydėjo.
Rudenėlio čia  žiedai ir linksmi vaikų veidai...

Kokios gražios, rudenėli, tavo aukso garbanėlės.
Apsiaustėlis tavo rainas, akyse tos spalvos mainos.
Rudenėli, ačiū tau, kad šiandien tave matau.

Na ir kaip nesidžiaugti rudeniu, kai už lango taip gražiai pasipuošę medžiai, įvairiomis spalvomis, kai aruodai pilni gėrybių, o pintinėse pilna vaisių. Rudenėjančiu takeliu atkeliavo pas mus  ruduo.

...O vėjas, vėjas...jis – rudens palydovas , gena debesis, saulutei akis uždengia, šiurena tyliai, pamoja garsiai, dar kartais ir šalną pasikviečia...Taigi, pati gamta siūlo temą kūrybiškai pasitikti, keliauti kartu ir palydėti rudenį. Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Virginija Vasiliauskienė, Genė Seliokienė ir meninio ugdymo pedagogė Virginija Rutkauskienė pakvietė visus vaikus ir mokyklos - darželio bendruomenę į rudens šventę, bei parodą. "Rudens spalvų mozaika"

Šventės metų netrūko geros nuotaikos , pedagogų , tėvelių ir vaikų išradingumo,  dalyvaujant rudens parodoje, kur rudens gerybės virto įvairiais pasakų veikėjais. Rudens paroda dalyvavo ir miesto šventėje  "Suvalkijos kraitė 2013"  Sulaukėme daug lankytojų, kurie gėrėjosi gamtos dovanomis. Šventės metu visų vaikų ir suaugusių nuotaikos buvo pačios spalvingiausios ir gražiausios.

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .