Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

     Vasario 21d. į Mokolų mokykloje -darželyje vyko Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Su knyga – žiemą šilčiau“

   Į konkursą sugužėjo 25 pradinukai iš įvairių miesto mokyklų, kurie varžėsi dėl geriausio skaitovo vardo. Jaunieji skaitovai mus džiugino J. Erlicko, J. Marcinkevičiaus, A. Matučio, S. Nėries ir kitų poetų eilėmis. Tai buvo puiki proga pabūti kartu, paklausyti nuoširdžiai skambančio poetinio žodžio iš vaiko lūpų.

Skaitovai buvo vertinami pagal dvi amžiaus grupes: I grupė – 1-2 klasės, II grupė – 3-4 klasės. Komisijai buvo nelengva išrinkti pačius talentingiausius, nes mažieji konkurso dalyviai pavergė savo nuoširdumu, artistiškumu.  Jie paprastai, natūraliai sugebėjo perteikti kūrinio mintį. . Komisijos nuomone, geriausi skaitovai I grupėje (1-2 klasių) yra:

I vieta – Matas Sikarskas (Marijampolės mokykla-darželis „Želmenėliai“, mokytoja Ligita Vadopalienė);

II vieta – Agnė Omelevičiūtė (Marijampolės „Saulės“ pradinė mokykla, mokytoja Gražina Pavilionienė);

III vieta – Domantas Katilius (Marijampolės pradinė mokykla „Smalsutis“, mokytoja Laima Kašubienė ).

II grupėje (3-4 klasių) nugalėtojai:

I vieta – Jolanta Makutavičiūtė (Padovinio pagrindinė mokykla Daukšių pradinio ugdymo skyrius, mokytoja Laimutė Babinskienė)

II vieta – Liepa Taputytė (Marijampolės Mokolų mokykla-darželis, mokytoja Neringa Akelaitienė); III vieta – Girmantas Misiukevičius (P. Armino pagrindinė mokykla, mokytoja Silvija Šatienė).

     Visi dalyviai gavo padėkos raštus, pasirašytus Mokolų mokyklos-darželio direktorės Rimantos Trečiokienės bei saldžias dovanėles.  Nugalėtojai- diplomus, pasirašytus švietimo skyriaus vedėjo Vyganto Dilio bei prisiminimui - knygas.

   Tikime, kad pabuvę kartu, pasinėrę į poetinę erdvę, tikrai tapome geresni, nuoširdesni, jautresni, ir turime viltį, kad toks konkursas vyks ir kitais metais.

                                                 Renginio organizatorės - Violeta Rudienė ir Rūta Alaburdienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .