Dieninė vasaros poilsio stovykla „Saulutė“

Mokykloje-darželyje birželio 3-7 d. vyko dieninė vasaros  poilsio  stovykla „Saulutė“.  Čia stovyklavo 39  pradinių klasių ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai. Visą savaitę vyko įvairi veikla tiek mokykloje, tiek už jos ribų. Šiais metais buvo pakviesti orientacinio sporto būrelio vadovai Gintautas Ūsas ir Rūta Čepaitienė. Jie supažindino vaikus su orientavimosi abėcėle, organizavo sporto rungtis, atliko įvairias praktines užduotis,  kurios vaikams labai patiko.

Mokiniai lankėsi Marijampolės policijos komisariate. Vaikai buvo supažindinti su policijos pareigūnų darbo specifika, galėjo rankose palaikyti specialiąsias policijos priemones.

Keliavo į UAB „Mantinga“ kepyklą. Čia jie susipažino su įvairios produkcijos gamyba, lankėsi šaldytos produkcijos patalpoje,  ragavo tik ką iškeptas bandeles.

Kraštotyros muziejuje susipažino su molio savybėmis, praktiniame užsiėmime nulipdė pasirinktą gaminį, kurį parsinešė į namus.

Mokinukai lankėsi Visuomenės sveikatos biure. Ten dirbančios specialistės skaitė paskaitą,  kurios tema „Vasarą pasitinkam saugūs ir sveiki“. Išbandė kvėpavimo, tempimo ir atsipalaidavimo pratimus pagal jogos principus.

Paskutinę dieną mokiniai apsilankė „Spindulio“ kino teatre,  kur žiūrėjo  kino filmą „Pabėgimas iš planetos Žemė“. Sugrįžę vaišinosi tortu, kurį dovanojo (beje, jau ne pirmą kartą) V.Giraičio gamybos komercinė įmonė.

Stovyklos „Saulutė“ programa buvo turininga ir įvairi. Tik, pasak vaikų, labai trumpa. Tad linkime visiems gražios vasaros ir pailsėjusiems, sveikiems sugrįžti rugsėjo pirmąją.

        

                          Stovyklos vadovė socialinė pedagogė Giedrė Karčiauskienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .