Rudens šventė „Moliūgo gimtadienis“

Rudenėlis rudenėlis,

Jau nudažė lapelius,

Rudenėlis rudenėlis,

Atkeliavo į svečius.

 

Krinta sode obuoliukai,

O miškely riešutai

Ir vaikams, ir voveraitėms

Tai labai labai gerai.

 

Na ir kaip nesidžiaugsi rudenėliui, kai už lango taip gražiai pasipuošę medžiai įvairiomis spalvomis, kai aruodai pilni gėrybių, o pintinėse pilna vaisių.

Rudenėjančiu takeliu į Mokolų mokyklą-darželį atkeliavo daržo karalius Moliūgas, kuris šių metų spalio 23d.  pakvietė priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių auklėtinius, tėvelius ir bendruomenę į rudens šventę - gimtadienį, bei patiekalų iš daržovių parodą- degustaciją.

Pagal Elenos Tolvaišienės knygelę „Sekam pasakas“ pastatyme mini miuzikle „Moliūgo gimtadienis“ (scenarijaus autorius meninio ugdymo pedagogė Virginija Rutkauskienė) pasakojama apie draugus ir draugystę.

Į spalvingais rudeniniais lapais pasipuošusią muzikos salę rinkosi visų grupių vaikučiai, tai buvo svečiai, kuriuos Moliūgas (ikimokyklinio ugdymo pedagogė Rasutė Plečkaitienė) pakvietė į savo gimtadienį: voverytės (ikimokyklinio ugdymo „Kiškučių“ grupė), vabaliukai (ikimokyklinio ugdymo „Meškiukų“ grupė), voriukai (priešmokyklinio ugdymo „Ežiukų“ grupė), lapeliai (ikimokyklinio ugdymo „Kačiukų“ grupė), paukšteliai (priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupė).

Moliūgas vaikams papasakojo, kad šiandieną jo gimtadienis ir jis sukvietęs pačius geriausius draugus, o atvykę draugai dėkojo Moliūgui už pakvietimą ir atsidėkodami jam dovanojo daineles ir žaidimus. 

Šventės metų netrūko geros nuotaikos ir linksmybių. Po visų sveikinimų Moliūgas visiems padėkojo už gražią šventę ir gerą nuotaiką ir visus pakvietė pasivaišinti vaišėmis.

Ir aš ten buvau viską ragavau, per barzdą varvėjo, nieko burnoj neturėjau...

Paruošė:  meninio ugdymo pedagogė Virginija Rutkauskienė

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis “Ąžuoliukas”

 .